برای ایجاد اشتغال معلولان باید بسترسازی کرد

مدیرعامل کانون توانا ویژه معلولان:
برای ایجاد اشتغال معلولان باید بسترسازی کرد

مدیرعامل کانون توانا ویژه معلولان گفت: برای ایجاد اشتغال معلولان باید بسترسازی کرد و فرصت های برابر برای ایجاد بوجود آورد.
سید محمد موسوی، با بیان این مطلب افزود: برای ایجاد اشتغال معلولان باید بسترسازی کرد و فرصت های برابر آنها بوجود آورد اگر این اتفاق بیفتد، برای معلولان، توانبخشی روحی و روانی کرده ایم.
مدیرعامل کانون توانا ویژه معلولان بااشاره به اینکه درک شور بین 10 تا 13 درصد معلول زندگی می کنند اظهار داشت: مهمترین مشکل معلولان داشتن کار و اشتغال است و اگر معلولی کار پیدا کند، دیگر معلول نیست.
موسوی همچنین خواستار رسیدگی سازمان بهزیستی در رابطه با بازنشستگی زودتر از موعد مقرر، بازنگری در قانون 3 درصد استخدام معلولان در سازمانها و ادارات دولتی، حق بیمه کارفرما و اجرای قانون جامع معلولان شد.
وی خاطر نشان کرد: اگر برای معلولان توانا امکانات مساوری با افراد سالم فراهم شود، این افراد می توانند به خودکفایی برسند و از چرخه حمایت سازمان خارج شوند و خدمات و وظایف محول شده را با کیفیت بالاتری از دیگران انجام دهند.

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاراندفعات مشاهده: 5681 بار   |   دفعات چاپ: 1465 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 311 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb