توزیع آرم طرح ترافیک معلولان بدون حضور سازمان های واسطه باشد

رییس انجمن باور اعلام کرد:
توزیع آرم طرح ترافیک معلولان بدون حضور سازمان های واسطه باشد

رییس انجمن باور ضمن تاکید بر گسترش پلاک ویژه خودرو معلولان، اعلام کرد: برای توزیع آرم طرح ترافیک معلولان باید سازمان های واسطه ای حذف شده و سهمیه ها به طور مستقیم به افراد معلول توزیع شود. سهیل معینی در گفتگو با خبرنگار شهر درخصوص حذف واسطه ها و جلوگیری از استفاده افراد غیر معلول از این سهمیه پیشنهاد داد: صدور و گسترش پلاک ویژه خودرو معلولان یکی از راهکارهایی است که مستقیما خود معلول از این امکان استفاده می کند و باید با تمهیدات خاص مشگل شناسایی دوربین ها نیز برطرف شود.
وی در ادامه افزود: دوربین های کنترل محدوده ترافیک قادر به شناسایی پلاک نیست و این مسئله موجب شده است که تردد معلولان در این مناطق با جریمه همراه شود که برای حل این مشگل این افراد باید در مراکز دفاتر خدمات الکترونیک حضور یافته و با طرح شکایت موضوع را دنبال کنند.
رییس انجمن باور با تاکید بر اینکه اختصاص و ارایه سهمیه طرح ترافیک ویژه معلولان باید بدون حضور سازمان های واسطه ای باشد ادامه داد: در گذشته توزیع این سهمیه توسط NGO ها بود که در برخی موارد مشاهده می شد که این سهمیه در اختیار افراد غیر معلول قرار می گیرد ولی بکارگیری معیارهای صحیح و حذف واسطه ها از استفاده نا بجای سهمیه آرم طرح ترافیک ویژه معلولان جلوگیری می کند.

منبع : خبرگزاری شهر


دفعات مشاهده: 8394 بار   |   دفعات چاپ: 1345 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 325 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb