ارسال "گزارش مناسب‌سازی برای تردد معلولان " به دولت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۰/۵/۴ | 

سرپرست سازمان بهزیستی کشور در گفت‌وگو با فارس خبر داد:
ارسال "گزارش مناسب‌سازی معابر و اماکن برای تردد معلولان " به دولت

سرپرست سازمان بهزیستی کشور از ارسال دومین گزارش مناسب‌سازی در سال جاری به دولت خبر داد و گفت: در همین راستا سال گذشته گزارشی تهیه شد و دومین گزارش آن نیز همزمان با هفته دولت ارسال می‌شود.
احمد اسفندیاری با تأکید بر سیاست‌های سازمان بهزیستی در حوزه توانمندسازی به معلولان و مددجویان اظهار داشت: در سال‌جاری با حمایت دولت و شورای اشتغال 100 هزار فرصت شغلی برای جامعه هدف سازمان بهزیستی مهیا می‌شود.
وی تصریح کرد: سال گذشته 27 هزار فرصت شغلی برای مددجویان و معلولان فراهم شد که این تعداد امسال به 5 برابر افزایش یافته است و امیدواریم با همکاری بانک‌ها این تعداد فرصت شغلی فراهم شود.
اسفندیاری اضافه کرد: با همکاری سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها قرار شده است یارانه این مرحله به حساب کودکان و افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی در مراکز واریز شود ضمن اینکه در حال رایزنی هستیم تا 5 مرحله گذشته یارانه‌ها را نیز به حساب این افراد واریز کنیم.
سرپرست سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: هم‌اکنون بیش از 11 میلیون نفر به صورت موردی از این سازمان خدمات مختلف دریافت می‌کنند و این در حالی است که بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر به صورت کامل تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار دارند.
وی در خصوص عملکرد سازمان‌ها و دستگاه‌ها در زمینه مناسب‌سازی معلولان گفت: سال گذشته گزارشی در این زمینه تهیه و به دولت ارسال شد و امسال نیز دومین گزارش در زمینه مناسب‌سازی تهیه خواهد شد و مقایسه‌ای بین سال گذشته و امسال صورت خواهد گرفت ضمن اینکه این گزارش به دولت ارسال خواهد شد.

منبع : خبرگزاری فارس


دفعات مشاهده: 4414 بار   |   دفعات چاپ: 1233 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 291 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb