عبور شمعدانی از مرز 2 میلیون بازدید

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۰/۶/۲ | 

 

Shamdani.com

 شمعدانی ـ پایگاه اینترنتی معلولان ایران ـ در آستانه عبور از مرز 2میلیون بازدید می باشد. این موفقیت اگر چه در درنیای رسانه های مجازی دستاوردی ویژه به شما نمی آید اما برای پایگاهی با مخاطبین اختصاصی می تواند قابل توجه باشد.

  از ابتدای راه اندازی سایت شمعدانی تلاش شده است اطلاعات و اخبار مورد نیاز دوستان دارای معلولیت دربهترین زمان و به بهترین شکل در اختیارشان قرار گیرد.

  شمعدانی زمانی پای در عرصه گذاشت که کمتر خبری در حوزه افراد دارای معلولیت بر روی خروجی خبرگزاری ها قرار می گرفت. مصاحبه ای درکار نبود و شاید روزی یک یا دو خبر و گاهی روزها بدون خبر سپری می شد.

  در این فضا بود که شاید رسالت رسانه ای همچون شمعدانی احساس شد و خدای خوب و مهربان را سپاس که فرصت این خدمتگزاری به دست آمد.

  اداره پایگاهی اینترنتی شمعدانی به صورت مستقل و بدون وابستگی به سازمان یا نهادی کاری سخت و دشوار بوده است و به روز نگه داشتن آن شاید دشوارتر.

  در این مسیر دوستان فراونی با شمعدانی همکاری داشته اند که به نوبه خود از همت والایشان قدردانی می کنم. دوستانی که روزهای امیدواری و ناامیدی در کنار شمعدانی بوده اند و او را به ادامه مسیر تشویق نموده اند.

  به هر حال و به هر امید!

  امروز شاهد چندین سایتهایی مشابه شمعدانی در فضای وب هستیم که جای بس امیدواری دارد. شمعدانی ضمن ارج نهادن به تلاش سایر دوستان امیدوار است این رسانه ها به طور حرفه ای اداره گردد تا بتواند پاسخگوی نیاز مخاطبین خود باشند.

  در پایان ضمن قدردانی از همه عزیزان همراه شمعدانی لازم می دانم از حمایتهای خانم مینا آروانه (همسرم و مدیر سایت مددکاری اجتماعی) ـ آقای مهندس نعمتی ( مدیر شرکت یکتا وب پشتیبان شمعدانی) ـ آقای محمود همتی ترابی (مدیر شرکت کتابسیاه) ـ آقای دکتر محمد کمالی (استاد دانشگاه) ـ خانم دکتر نگین حسینی (استاد دانشگاه و مدیر سایت روز + نامه) ـ آقای سعید ضروری (مدیر سایت وافل) تشکر و قدردانی خاص داشته باشم.


دفعات مشاهده: 5137 بار   |   دفعات چاپ: 1258 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 236 بار   |   3 نظرCAPTCHA

نظرات کاربران

نظر ارسال شده توسط نام يا پست الكترونيك در تاریخ ۱۳۹۰/۹/۱۰
فرا رسیدن 12 آذر ماه روز جهانی معلولان به شما مبارک باد

نظر ارسال شده توسط نگین حسینی در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۱۸
سلام. بازم تبریک میگم. من که کاری نکردم... برای شمعدانی، طراوت و تازگی همیشگی آرزومندم.

نظر ارسال شده توسط نام يا پست الكترونيك در تاریخ ۱۳۹۰/۶/۸
سلام و امید بهروزی و موفقیت های بیش از پیش ، قطعا ادامه کار سایت شمعدانی با داشتن ارتباطات مختلف با انجمن ها و رسانه ها و همکاری و همیاری آنان کار ارزنده ای هست که بدون برنامه ریزی ، پشتکار و مشاوره با صاحب نظران امکان پذیر نیست که امیدوارم با هموار کردن هر چه بیشتر این مسیر بتوان به پر باری این سایت کمک کرد ، در هر قسمت که از من کمکی ساخته باشد در خدمتم


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb