لزوم تامین عدالت شهروندان در برخورداری از فضاهای شهری

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۰/۱۱/۱۵ | 

در چهارمین شورای راهبری معلولان شهر تهران مطرح شد:
لزوم تامین عدالت شهروندان در برخورداری از فضاهای شهری

مدیر کل سلامت شهرداری تهران از برگزاری چهارمین شورای راهبری معلولان خبر داد و گفت: برنامه ریزی به منظور تامین عدالت شهروندان در برخورداری از فضاهای شهری، حمل و نقل انسان محور، تشریح فعالیت های اداره کل سلامت در حوزه معلولان و پیگیری مصوبات قبلی این شورا مهمترین عناوین مطرح شده در چهارمین شورای راهبری معلولان را به خود اختصاص داده اند.
دکتر محمد مهدی گلمکانی با بیان این مطلب افزود: در راستای بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های مجموعه مدیریت شهری به منظور ارایه خدمات مطلوب به معلولان، شورای راهبری معلولان تا کنون جلسات متعددی را با همکاری معاونت های مختلف شهرداری تهران برگزار کرده است. با این راهبرد چهارمین شورا راهبری معلولان شهر تهران در معاونت حمل و نقل ترافیک تشکیل جلسه داد.
وی تصریح کرد: شورای راهبری معلولان شهر تهران سیاست گذاری و برنامه ریزی به منظور توسعه کمی و کیفی خدمت رسانی به این قشر را در دستور کار دارد.
گلمکانی ادامه داد: در چهارمین جلسه شورای راهبری معلولان گزارش کاملی از مصوبات قبلی این شورا و فعالیت های اداره کل سلامت و کانون های اجتماعی معلولان محلات شهر تهران ارایه شد.
مدیر کل سلامت شهرداری تهران گفت: در این جلسه که با حضور اساتید دانشگاه و فعالان حوزه معلولان تشکیل شد، توسط قائم مقام اداره کل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل ترافیک گزارشی از فعالیت های این معاونت در خصوص حمل و نقل معلولان تشریح شد.
وی افزود: همچنین راهبردها و سیاست های آتی این معاونت در حوزه معلولان توسط معاون حمل و نقل ترافیک ارایه و بر لزوم برنامه ریزی حمل و نقل انسان محور، تامین عدالت شهروندان در برخورداری از فضاها و امکانات شهرِی، ارایه آموزش های همگانی و بهره گیری از نظر اساتید و مشارکت در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها تاکید شد.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران


دفعات مشاهده: 3418 بار   |   دفعات چاپ: 1132 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 207 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb