تمامی استادیوم‌های ورزشی برای معلولان مناسب‌سازی می‌شوند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۰/۱۱/۲۴ | 

معاون امور توانبخشی بهزیستی در گفت‌وگو با فارس
تمامی استادیوم‌های ورزشی برای معلولان مناسب‌سازی می‌شوند

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از مناسب‌سازی تمامی استادیوم‌های ورزشی با همکاری مدیریت تربیت‌بدنی استان‌ها خبر داد.
یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر یک هزار و ۴۰۰ مرکز توانبخشی غیردولتی در کشور فعال هستند، اظهار داشت: خدماتی که در این مراکز به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود کاملا تخصصی بوده است.
وی تصریح کرد: بخشی از خدمات توانبخشی در مراکز روزانه، شبانه و حتی در منزل به بیماران ارائه می‌شود به طوری که این خدمات کاملا استاندارد و به صورت تخصصی است.
سخنگویی تأکید کرد: بهزیستی در تمامی برنامه‌های خود سعی دارد بهترین خدمات را به مراجعه‌کنندگان و از جمله بیماران نیازمند توانبخشی ارائه کند. به طوری که وسایلی که در این بخش استفاده می‌شود وسایلی است که در کشورهای توسعه یافته استفاده می‌شود.
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: حدود ۶۰۰ مرکز دولتی نیز در کشور در امر توانبخشی فعال هستند که برخی از بیماران به این مراکز مراجعه می‌کنند ضمن اینکه گسترش مراکز توانبخشی در سال آینده در دستور کار بهزیستی قرار دارد.
وی بیان داشت: در حال حاضر با تعاملی که بین مدیریت تربیت‌بدنی استان‌ها و هیئت ورزش‌های جانبازان وجود دارد قرار است تمامی استادیوم‌های ورزشی جهت ورود معلولان مناسب‌سازی شود.
سخنگویی تأکید کرد: چنانچه این تعامل بین دستگاه‌های مربوطه افزایش یابد تا سال آینده اکثر استادیوم‌ها ورزشی در کشور مناسب‌سازی خواهند شد.

منبع : خبرگزاری فارس


دفعات مشاهده: 3616 بار   |   دفعات چاپ: 1101 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 187 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb