جایگاه دوومیدانی کاران معلول و جانباز در رتبه بندی جهانی امیدبخش است

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۱/۱/۲۹ | 

مربی تیم دوومیدانی معلولان و جانبازان:
جایگاه دوومیدانی کاران معلول و جانباز در رتبه بندی جهانی امیدبخش است

مربی تیم دوومیدانی معلولان و جانبازان ایران از وضعیت ورزشکاران این تیم ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: جایگاه ورزشکاران ما در رده بندی جهانی، چشم انداز روشنی را برای بازی های پارالمپیک لندن ترسیم کرده است.
'مصطفی بهرامی' که تمرینات مصطفی جوکار پرچمدار کاروان ایران در بازی های پارالمپیک لندن و دارنده عناوین گوناگون جهانی و پارالمپیک، محسن کائیدی رکورددار جهان و کامران شکری عنوان دار نخست رده بندی جهانی را به همراه پنج مربی دیگر زیر نظر دارد، این مطلب را بیان کرد.
وی، نحوه برگزاری اردوها و نیز کیفیت آنها را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه اردوهای ورزشکاران به صورت غیرمتمرکز و در محل سکونت آنها برگزار می شود، این امر نقش بسزایی در بازدهی تمرینات آنها داشته است.
وی، وضعیت ورزشکاران خود را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به آخرین وضعیت این ورزشکاران در رده بندی جهانی، شانس مدال آوری برای آنها وجود دارد و جدی ترین رقبای آنها برای تصاحب مدال، ورزشکارانی از کشورهای مکزیک، فرانسه، چین و انگلستان هستند.
مربی تیم دوومیدانی معلولان و جانبازان ایران در خصوص برنامه های تدارکاتی این تیم گفت: در نظر داریم در صورت فراهم شدن شرایط، ورزشکاران خود را به تورنمنت بین المللی دوومیدانی در آلمان که خرداد ماه در شهر برلین برگزار می شود، اعزام کنیم و این بهترین فرصت برای محک زدن و سنجش توانایی ورزشکاران پیش از اعزام به بازی های پارالمپیک لندن است.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)


دفعات مشاهده: 3408 بار   |   دفعات چاپ: 1047 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 187 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb