مشکلات جانبازان و معلولان ورزشکار باید رسیدگی شود

مشکلات جانبازان و معلولان ورزشکار باید رسیدگی شود

 رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معلولیت محدودیت نیست، خواستار رسیدگی به مشکلات جانبازان و معلولان ورزشکار شد.
علی لاریجانی با حضور در مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم با عده ای از ورزشکاران جانباز و معلول قم که در رشته بسکتبال با ویلچر مشغول فعالیت بودند دیدار کرد.

نماینده مردم قم در خانه ملت در ابتدای این دیدار در جلسه هئیت مدیره باشگاه جانبازان و معلولان ایثار قم حضور یافت که در این دیدار محمد کاظم پورامینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، ابراهیم حاجی‌مظفری مدیرکل بهزیستی و عباس جهان‌بینی مدیرکل ورزش و امور جوانان استان قم نیز حضور داشتند.

در این جلسه تعدادی از اعضای هیئت مدیره باشگاه ایثار قم مشکلات پیش روی بخش ورزش و جانبازان استان قم را مطرح کردند.

سپس لاریجانی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این جمع، بیان داشت: دیروز شما مجاهدت هایی در میدان رزم داشتید و امروز هم مفتخرید که در صحنه های دیگر در توانبخشی به معلولان حاضرید و آنها را از نظر روانی آماده می کنید.

رئیس قوه مقننه ادامه داد: معلولیت محدودیت نیست بلکه اراده است که موجب پیشرفت می شود و اراده شما عزیزان نشان داده است که می توانید محدودیت ها را کنار زده و به موفقیت های بزرگ دست یابید.

وی گفت: پیشنهادات مطرح شده در این جلسه برای کاستن از مشکلات جانبازان و معلولان ورزشکار قمی باید رسیدگی شود.

توجه به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حل مشکلات جانبازان و معلولان وزرشکار

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی سرمایه گذاری خصوصی در این حوزه را مطرح کرد و افزود: باید امکانات مناسب در اختیار ورزشکاران جانباز و معلول قرار بگیرد تا این عزیزان بتوانند از پس محدودیت های پیش روی خود بر آیند.

در ادامه این دیدار لاریجانی با حضور در ورزشگاه 600 نفری شهید رضائیان مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم مسابقه ورزشکاران بسکتبال با ویلچر را از نزدیک مشاهده کرد.

بعد از برگزاری این مسابقه رئیس مجلس شورای اسلامی از حضور در این جمع با نشاط ابراز خشنودی کرد و گفت: کار شما از جهات مختلفی ارزشمند است و مدلی می شود تا دیگر جانبازان و معلولان در این زمینه گام بردارند.

لاریجانی اضافه کرد: جانبازان و معلولان با ورزش کردن هم می توانند سلامت جسمی کسب کنند و هم روحیه فعال اجتماعی خود را شکوفا کنند.

کار جانبازان و معلولان ورزشکار الگویی برای غیرمعلولان است

وی در ادامه صحبت های خود خطاب به جانبازان و معلولان ورزشکار حاضر گفت: کار شما یک درس بزرگ برای کسانی است که معلول نیستند که باید از روحیه شما درس و پند بگیرند و از آن در پیشرفت های کاری استفاده کنند.

نماینده مردم قم در خانه ملت ادامه داد: کار خود را با ارزش بدانید.

لاریجانی در پایان بیان داشت: قطعاً باید وزارت ورزش و جوانان و مسئولان امر به این کار شما ارج نهند و حمایت لازم صورت بگیرد تا با این کار با روند بهتری ادامه یابد.

گفتنی است در حاشیه این دیدار تعدادی از جانبازان و معلولان حاضر به صورت خصوصی با دکتر لاریجانی دیدار کردند.

 منبع : خبرگزاری مهر


دفعات مشاهده: 5182 بار   |   دفعات چاپ: 1145 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 198 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb