برگزاری نخستین جشنواره توان یابان و فضای مجازی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۱/۸/۲۸ | 

برگزاری نخستین جشنواره توان یابان و فضای مجازی

AWT IMAGE

نخستین جشنواره «توان یابان  و فضای مجازی» به همت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعـــد و با پرشین بلاگ، سلامت نیوز و پایگاه اینترنتی شمعدانی همزمان با روز جهانی معلول برگزار می‌شود.
صدیقه اکبری دبیر نخستین جشنواره توان یاب و فضای مجازی با اعلام این خبر شناسایی و معرفی توانمندی های توان یابان در فضای مجازی، افزایش کیفی و کمی حضور توان یابان در فضای رسانه ای مجازی  و تجلیل از فعالان توان یاب در فضای سایبر  را از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.
وی با اشاره به حضور فعال توان یابان در عرصه های مختلف فضای مجازی گفت: این جشنواره در دو بخش اصلی و بخش جنبی برگزار می‌شود.
صدیقه اکبری با توضیح اینکه توان یاب و آموزش و اشتغال، توان یاب و عرصه‌های مختلف اجتماعی و توان یاب و هنر موضوعات بخش اصلی نخستین جشنواره توان یاب و فضای مجازی را تشکیل می‌دهند افزود: بخش جنبی این جشنواره با موضوع آزاد برگزار می‌شود و از این رو در این بخش انتظار حضور پررنگ توان یابان و دوستداران جامعه بزرگ توان یابان کشور با علاقمندی های متنوع را داریم.
مدیر مجتمع آموزشی نیکوکاری رعـــد با اشاره به ترکیب هیئت داوران این جشنواره از حضور دکتر بوترابی رییس گروه سایت های پرشین بلاگ در هیئت داوری نخستین جشنواره توان یاب و فضای مجازی خبر داد و خاطرنشان کرد: دکتر کمالی، ویولت بلاگر محبوب فضای مجازی و از توان یابان ارزشمند کشور، خوشحالی نماینده وب سایت سلامت نیوز ، مهندس رحمان علا قه بند نماینده مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و آقای دشتی مدیر پایگاه اینترنتی معلولان ایران (شمعدانی) اعضای هیئت داوران این جشنواره را تشکیل میدهند.
نخستین جشنواره توان یاب و فضای مجازی همه توان یابان و دوستــداران جامعه بزرگ تـــوان یابان کشور که دارای سایت یا وبلاگ در فضــای مجـــازی هستند حتــی با داشتن یک پست الکترونیکی درباره توان یابان می تواننـــد با مراجعه به سایت www.raad-charity.org و ثبت نام در بخش مشخص شده در  جشنـــواره توان یاب و فضای مجـــازی شــرکت کنند.
9/9/91 پایان مهلت ثبت نام برای شرکت در این جشنواره است.
از برگزیدگان نخستین جشنواره توان یاب و فضای مجازی همزمان با روز جهانی معلول در مراسمی با اهدای جوایزی نفیس تقدیر خواهد شد.
دبیرخانه: مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد
شهرک غرب فاز 2 خیابان هزمزان خیابان هرمزان خیابان پیروزان جنوبی پلاک 74
تلفن : 22610685
فاکس:  88076326
سامانه پیام کوتاه : 30007223
وب سایت:  www.raad-charity.org
پست الکترونیک:  web@raad-charity.orgدفعات مشاهده: 4584 بار   |   دفعات چاپ: 1147 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 215 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb