امکانات ورزش جانبازان و معلولان در زمان جنگ بهتر از حال حاضر بود!

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۱/۱۲ | 

یک مربی بسکتبال باویلچر:
امکانات ورزش جانبازان و معلولان در زمان جنگ بهتر از حال حاضر بود!

یک مربی بسکتبال باویلچر با نارضایتی از شرایط و امکانات موجود در استان برای این رشته گفت: در زمان جنگ باوجود این‌که بدترین امکانات را داشتیم ولی شرایط‌مان از اکنون بهتر بود!
محمد محمدی اظهار‌کرد: من نزدیک به 26 سال است که در جریان مشکلات هیات جانبازان و معلولان استان هستم ولی هیچ سالی مانند سال گذشته شرایط بدی نداشتیم.
وی ادامه‌داد: شرایط زمان جنگ خیلی بهتر از سال گذشته بود! ما سال گذشته پولی برای اعزام تیم‌مان نداشتیم و وضعیت‌مان زیر صفر بود و باعث آن مسوولان استان، از استاندار گرفته تا مدیرکل ورزش و جوانان هستند که به فکر ما نبودند و نیستند.
این مربی بسکتبال باویلچر اضافه‌کرد: با همت برخی‌ها توانستیم در رقابت‌های سوپرلیگ کشور شرکت کنیم که در پایان نیز در رده پنجم قرار گرفتیم و ممکن بود به لیگ دسته یک کشور هم سقوط کنیم؛ اصلا سابقه نداشت که ما چنین نتیجه‌ای را کسب کنیم.
وی ادامه‌داد: اگر می‌خواستند کمک‌مان کنند بیش از 150 میلیون تومان برای آن‌ها هزینه در بر نداشت و این در حالی است که فقط هزینه یکی از بازیکنان ذخیره فوتبال که تنها روی نیمکت می‌نشیند و در هیچ مسابقه‌ای به میدان نمی‌رود، 150 تا 200 میلیون تومان است.
محمدی بیان‌کرد: در تیم ما علاوه بر این‌که چهار ملی‌پوش حضور دارند، بازیکنی داریم که در اروپا هم بازی می‌کند ولی تاکنون پولی به آن نداده‌ایم و این همه مشکل به علت این است که مسوولان نمی‌توانند یک تیم را زیر نظر یک شرکت ببرند.
وی با بیان این‌که شرمنده بازیکنانم هستم، گفت: ما آن‌ها را با سه، چهار میلیون تومان در تیم حفظ کرده بودیم ولی همین مبلغ را هم به آن‌ها ندادیم. در این استان هیچ کس دلسوز ورزش جانبازان و معلولان نیست.
این مربی بسکتبال باویلچر بیان‌کرد: مسوولان فقط زمانی به یاد ما می‌افتند و می‌آیند و با ما عکس یادگاری می‌گیرند که مناسبت خاصی باشد تا برای خود تبلیغ کنند وگرنه در سایر زمان‌ها یادی از ما نمی‌کنند.
وی ادامه‌داد: زمانی ما در سوپرلیگ و لیگ یک کشور دو تیم داشتیم که یکی قهرمان لیگ یک و دیگری قهرمان یا نایب‌قهرمان سوپرلیگ می‌شد ولی آن دو تیم را ادغام کردند و این تیم نیز در سوپرلیگ پنجم ‌شد.
محمدی بااشاره به این‌که برای سال جدید انتظاری از مسوولان استان نداریم، بیان‌کرد: آن‌ها در سالی که گذشت یادی از ما نکردند و هیچ حمایتی از ما نداشتند؛ به همین دلیل بعید می‌دانم که در سال جدید هم کاری برای‌مان انجام دهند.


دفعات مشاهده: 3880 بار   |   دفعات چاپ: 980 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 118 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb