فراخوان مسابقه بین المللی نقاشی و خوشنویسی " پاراآرت آسیایی ژاپن"

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۴/۱۴ | 

فراخوان مسابقه بین المللی نقاشی و خوشنویسی " پاراآرت آسیایی ژاپن"

با هدف معرفی توانمندی‌های هنری و ظرفیت هنر‌جویان توان‌یاب آثار هنرمندان دارای معلولیت در نمایشگاه و پاراآرت در شهر توکیو ژاپن شرکت داده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مسابقات نقاشی و خوشنویسی پاراآرت آسیایی ژاپن با عنوان " عبور هنر فراتر از مرزها و معلولیت ها " ویژه هنرمندان دارای معلولیت در مهر ماه سالجاری برگزار می‌شود.

نمایشگاه پاراآرت آسیایی ژاپن با هدف افزایش اعتماد به نفس و خود اتکائی افراد معلول از طریق هنر، ارتقاء درک و آگاهی عمومی مرتبط با موضوعات معلولیت و پیشبرد ارتباطات بین المللی میان کشورهای آسیائی در زمینه هنرهای مرتبط با معلولیت هر ساله مسابقاتی را برگزار می‌کند.

از تمامی کارآموختگان، کار‌آموزان و هنر‌جویان معلول (توانیاب) سراسر کشور دعوت به عمل می‌آورد تا آثار نقاشی و خوشنویسی خود را انتخاب و بر اساس شرایط مشخص شده به دبیرخانه ارسال نمایند.

براساس این گزارش مجتمع رعد پس از بررسی آثار رسیده توسط اساتید مجرب نقاشی و خوشنویسی کشور آثار برتر را در این مسابقه شرکت خواهد داد و در صورت پذیرش در نمایشگاه اصل اثر از سوی امور بین الملل مجتمع رعد به کشور ژاپن ارسال خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند آثار و رزومه خود را حداکثر تا پایان تیر ماه سال جاری به نشانی زیر ارسال نمایند:

paraart@raad-charity.org

در ضمن روابط عمومی مجتمع رعد با شماره تلفن‌های ۷- ۸۸۳۷۱۰۹۶ آماده پاسخگویی خواهد بود.

این گزارش می‌افزاید: دبیرخانه آثار ارسالی را فقط از طریق ایمیل دریافت خواهد کرد و باید این شرایط در ارسال آن رعایت شود:

- فرمت تصویر آثار ارسالی jpg با وضوح 300 dpi

- حداکثر اندازه آثار نقاشی81*65 سانتیمتر و خوشنویسی 150*65 سانتیمتر

- ارسال فایل word مشخصات شرکت کننده شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، محل سکونت و عنوان اثر و یک قطعه عکس پرسنلی از صاحب اثر هنری

- هنر مندان گرامی حداکثر 5 اثر هنری برتر خود را ارسال فرمایند.

روابط عمومی مجتمع رعد تاکید کرده است: در صورت انتخاب، اصل اثر باید به دبیرخانه نمایشگاه در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد تحویل داده شود.


دفعات مشاهده: 3659 بار   |   دفعات چاپ: 940 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 98 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb