وزیر تعاون: رسیدگی به معلولان و از کارافتادگان از اولویت های کاری

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۲/۵/۲۶ | 

وزیر تعاون: رسیدگی به معلولان، از کارافتادگان و مستمری بگیران از اولویت های کاری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از ظهر امروز با حضور در این وزارتخانه و با استقبال اسد‌الله عباسی وزیر پیشین، در دفتر کار خود مستقر شد و فعالیت خود را آغاز کرد.
به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، در این مراسم که جمعی از مدیران و معاونان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند علی ربیعی در مصاحبه با خبرنگاران، امنیت شغلی کارگران را از اولویت‌های کاری خود دانست و گفت:‌ تمام توان خود را برای رسیدن به این هدف به کار می گیرم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با عهد و پیمانی که با خدای خود بسته ‌ام هر لحظه خود را برای بهبود معیشت کارگران و افزایش سطح رفاه و زندگی کارگران، معلولان، از کار افتادگان و مستری بگیران خواهم گذاشت.
ربیعی با بیان اینکه مسائل مهمی در حوزه های تعاون، رفاه و اشتغال وجود دارد، افزود: بعد اجتماعی جامعه در دولت تدبیر و امید تقویت می شود و من حساسیت خاصی روی جامعه و منافع کارگران خواهم داشت.
وی با تاکید بر اینکه از زیر بار مسئولیت شانه خالی نمی کنم، حوزه اشتغال را مسئولیت وسیعی دانست و افزود: با این حال در تحقق این مهم، دستگاه های مختلف باید مشارکت داشته باشند.
ربیعی گفت: به زودی مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی معرفی می شود.
وی افزود:‌ مجلس حساسیت زیادی روی سازمان تامین اجتماعی و شرکای وابسته دارد و به طور طبیعی حساسیت من هم در این جهت خواهد بود.
ربیعی درباره برخی مصوبات اخیر هیات امنای سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: نمی ‌خواهم بدون تحقیق و عجولانه قضاوت کنم، باید ابتدا بررسی کنم طبعا تصمیماتی اتخاذ شده و اختیاراتی بوده است.
ربیعی، رسیدگی به معلولان، از کارافتادگان و مستمری بگیران را مسئولیت خود دانست و گفت: هیچ هدفی به جز رسیدگی به این افراد ندارم.
وی درباره روزنامه نگاران و تشکیل انجمن صنفی روزنامه نگاری ابراز امیدواری کرد: رسانه ها را با آسیب ‌شناسی بیشتر به سمت عملکرد حرفه ‌ای‌تر سوق بدهیم و همه روزنامه نگاران باید در یک انجمن باشند.
ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه شورای معاونین این وزارتخانه حضور خواهد یافت.


دفعات مشاهده: 3022 بار   |   دفعات چاپ: 862 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 76 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb