جشنواره عکس معلولان خراسان رضوی برگزار می‌شود

 | تاریخ ارسال: 1393/8/26 | 

همزمان با روز جهانی معلولان
جشنواره عکس معلولان خراسان رضوی برگزار می‌شود


مدیرعامل انجمن حامیان شهر بدون مانع گفت: جشنواره استانی عکس معلولان با عنوان -نگاه- همزمان با روز جهانی معلولان برگزار می‌شود.
حمید حسینی از برگزاری جشنواره عکس معلولان با عنوان «نگاه» خبر داد و اظهار کرد: این جشنواره به مناسبت 12 آذرماه روز جهانی معلولان برگزار می‌شود.

وی در ارتباط با موضوع این جشنواره، عنوان کرد: موضوع این جشنواره برای معلولان آزاد و برای افراد سالم در قالب توانمندی‌های معلولان٬ معلول و هنر٬ معلول و فرهنگ٬ معلولیت و حضور در جامعه٬ معلولیت و ورزش٬ کم توانان و ضرورت مناسب سازی محیط برگزار می‌شود.

مدیرعامل انجمن حامیان شهر بدون مانع، آخرین مهلت ارسال آثار را هشتم آذر ماه اعلام کرد و گفت: تعداد آثار حداکثر پنج اثر است که به دبیرخانه ارسال می‌شود.

حسینی به جوایز جشنواره اشاره کرد و گفت: جایزه مقام نخست در هر گروه یک میلیون تومان به همراه لوح تقدیر٬ جایزه نفر دوم 800 هزار تومان و اهدای لوح و جایزه نفر سوم 500 هزار تومان به همراه لوح تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: به بهترین اثر در رابطه با مناسب‌ سازی محیط برای معلولان و سالمندان جایزه ویژه‌ای توسط انجمن حامیان شهر بدون مانع اهدا می‌شود.

مدیرعامل انجمن حامیان شهر بدون مانع اضافه کرد: عکس‌های پذیرفته شده به صورت نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

حسینی یادآور شد: شرکت‌کنندگان می‌توانند عکس‌های ارسالی خود را با دوربین دیجیتال یا موبایل تهیه کنند و آن را به آدرس اینترنتی negah.behzisti@gmail.com و یا به آدرس دبیرخانه واقع در خیابان آیت الله بهجت٬ بین آیت الله بهجت 8 و 10 اداره کل بهزیستی خراسان رضوی حوزه توانبخشی اتاق 50 ارسال کنند.

منبع: فارسدفعات مشاهده: 1221 بار   |   دفعات چاپ: 390 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb