آثار راه یافته به جشنواره تئاتر معلولان در گلستان مشخص شد‌

 | تاریخ ارسال: 1393/9/29 | 

مدیرکل بهزیستی گلستان:
آثار راه یافته به جشنواره تئاتر معلولان در گلستان مشخص شد‌


مدیرکل بهزیستی استان گلستان از راهیابی ۲۶ اثر به مرحله نهایی سومین جشنواره تئاتر معلولان منطقه کاسپین خبر داد.
رقیه رحمانی صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره جشنواره تئاتر معلولان در گلستان اظهار داشت: 26 اثر به مرحله نهایی سومین جشنواره تئاتر معلولین منطقه کاسپین که شامل استان‌های مازندران، گیلان،سمنان، خراسان شمالی، گلستان می‌شود راه یافتند.
وی افزود: از این تعداد 8 نمایش از استان گلستان، 7 نمایش از مازندران، 6 نمایش از گیلان، 2 نمایش از سمنان و 3 نمایش از استان خراسان شمالی به مرحله نهایی این جشنواره راه یافتند.
مدیرکل بهزیستی استان گلستان تصریح کرد: از 57 اثر ارسالی به این جشنواره که 6 دی ماه و به مدت 6 روز متوالی در استان گلستان برگزار می‌شود،  26 اثر به مرحله نهایی راه یافتند.
وی افزود: 57 اثر ارسالی در 4 بخش خیابانی، صحنه‌ای، کودک و نوجوان و کارگاه‌های آموزشی ارائه شده است.
رحمانی گفت: در برگزاری سومین جشنواره تئاتر معلولین منطقه کاسپین ، بهزیستی استان‌های مربوط و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان همکاری دارند.
وی اظهار داشت: برگزاری این جشنواره با توجه به نقش مؤثر و ارزشمند هنر نمایش در ایجاد ارتباطی هماهنگ، تأثیرگذار، متقابل و پویا برای توانمندسازی افراد معلول صورت می‌گیرد.
رحمانی تصریح کرد: بهزیستی گلستان در راستای فعالیت‌های خود در زمینه ارائه خدمات رفاهی، اجتماعی و فرهنگی به معلولان، تلاش برای ارتقاء سطح کیفی زندگی افراد معلول جامعه را نیز مدنظر دارد.
مدیرکل بهزیستی استان گلستان گفت: هم‌اکنون 180 هزار مددجو تحت پوشش خدمات سازمان بهزیستی استان گلستان وجود دارد که از این تعداد 47 هزار و 706 نفر خانوار معلول هستند.

منبع: تسنیمدفعات مشاهده: 1146 بار   |   دفعات چاپ: 355 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb