۴۲ دوره آموزشی برای ارتقای پایه مهندسان لرستانی برگزار شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۱۰/۷ | 

حیدری خبر داد:
۴۲ دوره آموزشی برای ارتقای پایه مهندسان لرستانی برگزار شد


خرم آباد - مدیر آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان از برگزاری ۴۲ دوره آموزشی برای ارتقای پایه مهندسان لرستانی خبر داد.

اردشیر حیدری اظهار داشت: طبق نظر هیئت چهار نفره متشکل از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی لرستان، شهردار خرم آباد و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان برای ارتقاء و بالا بردن آگاهی مهندسین و کارکنان دستگاههای اجرایی استان کلاس ها و دوره های آموزشی در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزش جوشکاری و گودبرداری عنوان کرد: این دوره با حضور ۱۹۴ تن از اعضا و کارکنان دستگاههای اجرایی استان در اسفند ماه سال ۹۲ برگزار شد.

مدیر آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان افزود: در این دوره مهندس علی کلانتری بعنوان مدرس آموزش جوش و مهندس امیر تابان بعنوان مدرس گودبرداری تازه ترین تکنیک ها و فنون روز را به کارآموزان آموزش دادند.

حیدری ادامه داد: این دوره آموزشی با همکاری استانداری لرستان و در محل سالن اجتماعات مدیریت دولتی استان برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزش پیشگیری از وقوع حوادث کار و ایمنی کارگاه یادآور شد: این دوره در اردیبهشت ماه سال جاری و با حضور بیش از ۹۳ نفر از اعضای دستگاه های اجرایی استان و زیر نظر اساتید و کارشناسان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

مدیر آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان از برگزاری دوره آموزشی مناسب سازی خبر داد و تصریح کرد: این دوره از دوره هایی است که سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان در اسفند ماه سال ۹۲ و در محل سالن اجتماعات سازمان بهزیستی با همکاری سازمان بهزیستی استان برگزار کرد.

حیدری افزود: در این دوره آموزشی ۸۲ نفر شرکت کننده زیر نظر اساتیدی از مرکز و انجمن معلولین کشور آموزش های تخصصی لازم را فرا گرفتند.

وی یادآور شد: همچنین از مهرماه سال گذشته تاکنون ۴۲ دوره کلاس و دوره آموزشی برای ارتقای پایه مهندسین طی سال های ۹۲ و ۹۳ توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان برگزار شده است.

مدیر آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان ادامه داد: پنج شنبه هفته جاری نیز یک دوره آموزشی برای ارتقای پایه مهندسان لرستانی برگزار می شود.


منبع: مهر


دفعات مشاهده: 843 بار   |   دفعات چاپ: 268 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb