ارسال 60 اثر برای شرکت در جشنواره سراسری عکس معلول و اجتماع

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۱۰/۸ | 

توسط عکاسان کشوری صورت گرفت
ارسال 60 اثر برای شرکت در جشنواره سراسری عکس معلول و اجتماع


دبیر جشنواره سراسری عکس معلول و اجتماع گفت: از آغاز رونمایی از پوستر، فراخوان و وبگاه تعداد 60 اثر از 15 عکاس برای شرکت در جشنواره سراسری عکس معلول و اجتماع به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
 حسین مکاریان صبح امروز در نشست خبری جشنواره سراسری عکس معلول و اجتماع در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: معلولیت موضوعی است که به سبب نوعی تفاوت ظاهری در معنا دچار تحریف شده است و نیاز است با زبانی دیگر تعریف و شناسانده شود.
وی تصریح کرد: این زبان می‌تواند زبان روشن و گویای عکس باشد با این هدف که در پهنه وسیع فرهنگ یک جنبش جدید فکری ایجاد کند.
دبیر جشنواره سراسری عکس معلول و اجتماع گفت: هدف از برگزاری ویژه‌برنامه اثبات توانمندی‌های معلولان در سطح جامعه، ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین معلولان و افراد غیرمعلول، ارزش‌گذاری برای قشر معلول و مشارکت آنها در امور اجتماعی و ایجاد زمینه‌های ارتباطی بیشتر مردم با این افراد و ایجاد انگیزه در بین معلولان است.
مکاریان خاطرنشان کرد: سعی می‌شود برنامه‌های اجرای جشنواره توسط معلولان برگزار شود و تعداد سه حلقه فیلم کوتاه نیز به نمایش گذاشته شده و مسابقات متعدد برگزار خواهد شد.
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود برای اجرای جشنواره سراسری اعتباری بالغ بر 440 میلیون ریال هزینه شود و می‌طلبد سازمان‌های مربوطه نهایت همکاری را مانند گذشته در همه امور داشته باشند.
دبیر جشنواره سراسری عکس معلول و اجتماع تصریح کرد: تعداد هفت کمیته متعدد از قبیل کمیته دبیرخانه، کمیته پشتیبانی و تدارکات، کمیته مالی و بودجه، کمیته انتظامات، کمیته تشریفات و نشست‌ها، کمیته طراحی و فضاسازی و کمیته ارزشیابی و نظارت تشکیل و اقدامات خود را آغاز نموده‌اند.
مکاریان ادامه داد: تاکنون از آغاز رونمایی از پوستر، فراخوان و وبگاه تعداد 60 اثر از 15 عکاس برای شرکت در جشنواره سراسری به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.
وی اظهار داشت: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان بهزیستی کشور برگزار می‌شود، باید حداکثر تعداد 10 اثر خود را از طریق وبگاه TabasTavana.ir یا پست الکترونیک TabasTavana@Gmail.com و یا ارسال پستی، حداکثر تا تاریخ 24 بهمن 1393 به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
دبیر جشنواره سراسری عکس معلول و اجتماع ادامه داد: آخرین مهلت ارسال آثار تا تاریخ 24 بهمن 93 بوده و داوری آن توسط آقایان مرتضی لطفی، فرامرز عامل بردبار و داود عامری در هفته اول اسفند ماه برگزار خواهد شد.
وحید رضا گازرانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان طبس تعداد معلولان شناسایی شده تحت پوشش این اداره را یک‌هزار و 760 نفر معلول اعلام کرد.

منبع: فارس


دفعات مشاهده: 1979 بار   |   دفعات چاپ: 542 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb