مناسب سازی معابر برای معلولان در عید

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۱۱/۲۳ | 

مناسب سازی معابر برای معلولان در عید

مدیرکل اداره هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان‌های شهرداری تهران از همسطح سازی و مناسب سازی محل اتصال معابر پیاده رو به سواره رو جهت تسهیل تردد جانبازان و شهروندان کم توان جسمی، در نوروز سال 1394 خبرداد.

 مهندس شهرام باقری که در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی منطقه 5 سخن می گفت، ضمن اعلام خبر فوق افزود: در طرح استقبال از نوروز سال 94 همسطح سازی معابر پیاده رو و سواره رو به منظور تسهیل تردد جانبازان و شهروندان کم توان جسمی در دستور کار قرار گرفته و این مورد جدید کاری، مطابق دستورالعمل های نظام فنی و اجرایی شهرداری تهران به مرحله اجرا درخواهد آمد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم از سرگیری فعالیت کمیته های حفاری در معاونت‌های فنی و عمرانی مناطق، از ممنوعیت صدور مجوزهای حفاری از اول اسفند ماه سال جاری تا اول اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد و گفت: ضروری است شرکت‌های خدماتی که مجوز حفاری اخذ کرده‌اند، ضمن تکمیل فعالیت‌های نیمه تمام، نسبت به پاکیزگی و ارتقای ایمنی کارگاه‌های خود اقدام کنند.

مدیرکل اداره هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران، در یازدهمین بازدید میدانی خود از پروژه‌های عمرانی مناطق 22 گانه، این هفته به منطقه 5 سرکشی کرد تا از پروژه‌های غرب پایتخت بازدید کند. در این پیمایش میدانی که تیمی از مدیران و کارشناسان واحدهای نظارت میدانی و اسنادی و نیز کارشناسان دفتر حراست و بازرسی معاونت فنی و عمرانی نیز حضور داشتند، وضعیت اسنادی و روند پیشرفت پروژه‌های متعددی از قبیل احداث مسجد و حسینیه الزهرا(س)، سوله ورزشی جنت آباد، مسجد جوادالائمه، مسجد شهدای کمیته و همچنین کانال شاخه غربی دره زرنو مورد پایش و بررسی قرار گرفت.

منبع: ایسنا


دفعات مشاهده: 1569 بار   |   دفعات چاپ: 480 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb