پروژه بهسازی معابر بلوار طبرسی مشهد سال آینده پایان می یابد

 | تاریخ ارسال: 1393/12/19 | 

پروژه بهسازی معابر بلوار طبرسی مشهد سال آینده پایان می یابد


مشهد- شهردار منطقه چهار مشهد از اتمام پروژه بهسازی پیاده روهای بلوار طبرسی جنوبی تا اوایل سال آینده خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، سید کمال الدین شاهچراغی اظهار کرد: بلوار طبرسی جنوبی یکی از شریان های اصلی شهر برای تشرف به حرم مطهر رضوی است و لذا تعداد زیادی از زائران و مجاوران در منطقه چهار به دلیل وجود مراکز خرید در این مسیر تردد دارند.

وی ادامه داد: در همین راستا فضاسازی، بهسازی و پیاده روسازی بلوار طبرسی جنوبی به صورت ویژه در دستور کاری شهرداری این منطقه قرار  گرفته و تا اوایل سال آینده به اتمام خواهد رسید.

وی افزود: این پروژه در مساحت ۲۹ هزار متر مربع در پیاده روهای دو سمت بلوار طبرسی جنوبی از میدان شهید گمنام تا تقاطع غیر همسطح فجر تا اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

سیدکمال الدین شاهچراغی عرض متوسط پیاده روهای بلوار طبرسی جنوبی در هر سمت را ۸ متر اعلام  کرد و گفت: بهسازی پیاده روهای میدان شهید گمنام تا تقاطع نبوت به پایان رسیده و حدفاصل تقاطع نبوت تا تقاطع غیر همسطح فجر در مساحت ۵ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در حال انجام است.

شهردار منطقه چهار در پایان با بیان این مطلب که پروژه بهسازی پیاده روهای بلوار طبرسی جنوبی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در حال اجرا است اظهار داشت: فرش پیاده روها، احداث مسیر های مجزا ویژه دوچرخه سواری و تردد نابینایان، نصب پایه روشنایی و مبلمان شهری، احیای فضای سبز موجود و اجرای تاسیسات آبیاری تحت فشار از اقداماتی است که در بهسازی پیاده روهای بلوار طبرسی انجام شده است.

منبع: مهردفعات مشاهده: 1933 بار   |   دفعات چاپ: 618 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb