حامیان ورزش جانبازان و معلولان هرمزگان تجلیل شدند

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۱/۲۵ | 

حامیان ورزش جانبازان و معلولان هرمزگان تجلیل شدند

رئیس هیئت جانبازان و معلولان هرمزگان در مراسم تجلیل از حامیان ورزش جانبازان و معلولان، ضمن قدردانی از تمامی حامیان ورزش جانبازان و معلولان اظهار داشت: سال ۹۳ با حمایتی که از سوی رسانه‌های گروهی، اداره کل ورزش و جوانان و سازمان بهزیستی هرمزگان و آموزش و پرورش استثنایی، شهرداری و شورای شهر به عمل آمد این هیئت توانست به موفقیت‌های خوبی دست یابد.

احمد مرادی افزود: در هیئت جانبازان و معلولان انسان‌هایی هستند که نیازمند توجه بیشتر هستند و چشم امیدشان به ماست و این افراد شاید زنده ماندن‌شان به یک پلک زدن باشد.

وی افزود: وظیفه‌ای که خداوند به عهده ما قرار داده نباید لحظه‌ای از آن غافل شویم و تا جایی که می‌توانیم دین‌مان را ادا کنیم.

مرادی اظهار داشت: هیئت جانبازان و معلولان در سال ۹۲ در چهار رشته فعالیت داشت که در حال حاضر به ۱۴ رشته رسیده است و ۴۰۰ نفر در رشته‌های مختلف به فعالیت مشغولند.

حسن کامجو دبیر هیئت جانبازان و معلولان نیز گفت: در اردیبهشت ماه سال‌جاری هیئت میزبان تیم ملی والیبال نشسته کشور است.

وی افزود: تیم ملی والیبال نشسته برای آمادگی در بازی‌های آسیایی در بندرعباس به مدت ۱۰ روز اردو می‌زند و یک بازیکن و مربی از استان هرمزگان در این اردو تیم را همراهی می‌کنند.

در ادامه مهران نجاتی گفت: مسئولیت در هیئت جانبازان مسئولیتی بس سخت و دشوار است و جز عشق چیز دیگری نمی‌تواند این خدمت صادقانه را دنبال کند.

این عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: رسانه‌ها برای فعالیت این هیئت دین خود را ادا کنند و با اطلاعی که دارم این وظیفه را به خوبی انجام داده‌اند و امیدواریم در سال‌جاری شاهد موفقیت‌های بیشتری از این هیئت باشیم.

سیما مرادی مدیر کل سازمان بهزیستی هرمزگان نیز گفت: رسانه‌ها حامیان گمنام جامعه هدف بهزیستی هستند که در سال گذشته با همراهی و همدلی آنان، موفقیت‌هایی را کسب کردیم و امیدواریم در سال ۹۴ این موفقیت‌ها تداوم داشته باشد.

احسان کرمی از فعالان رسانه‌ای هم در این جلسه گفت: روزنامه‌های محلی در هرمزگان، همیشه نگاه ویژه‌ای به ورزش و ورزشکاران استان داشته‌اند و ورزش جانبازان و معلولان هم اینگونه بوده و این حمایت ها ادامه خواهد داشت.

وی افزود: خدمت به جانبازان و معلولان افتخاری است که خداوند نصیب ما کرده است.

کرمی بیان کرد: وقتی در رسانه‌ها خبر موفقیت ورزشکاران جانباز و معلول را می‌شنویم بسیار خرسند و خوشنود می‌گردیم.

منبع : خبرگزاری فارس


دفعات مشاهده: 1912 بار   |   دفعات چاپ: 616 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb