دعوت 2 والیبالیست قمی به تیم ملی والیبال نشسته

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۲/۷ | 

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان قم خبر داد
دعوت 2 والیبالیست قمی به تیم ملی والیبال نشسته


رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان قم از دعوت 2 والیبالیست معلول استان به اردوی تیم ملی والیبال نشسته خبر داد.
محمد پیروزمنش  گفت: بعد از موفقیت‌های خوبی که در سال 93 در رشته والیبال نشسته نصیب ورزش قم شد اکنون دو ورزشکار شایسته قم در این رشته به اردوی تیم ملی والیبال نشسته دعوت شد‌ند.

وی ادامه داد: دقیقاً یک سال قبل مشهد مقدس میزبان و پذیرای تیم‌های شرکت کننده در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی مردان آسیا بود و مطابق انتظار تیم ملی والیبال نشسته توانست با کسب برتری مقابل تمام حریفان به مقام قهرمانی دست یابد.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان قم افزود: در بین ملی‌پوشان در مسابقات سال 2014 قهرمانی والیبال نشسته مردان آسیا حسین گلستانی از استان قم حضور داشت و یکی از ارکان اصلی موفقیت تیم ملی در کسب مقام قهرمانی این بازی‌ها بود.

وی ادامه داد: گلستانی که هم‌اکنون عضو تیم لیگ برتری ثامن الحجج سبزوار است و از جمله بازیکنان موفق تیم ملی و تیم باشگاهی خود به شمار می‌رود بعد از قهرمانی آسیا شانس حضور در مسابقات قهرمانی جهان را داشت و به بازی‌های پاراآسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی اعزام شد.

پیروزمنش اضافه کرد: گلستانی در بازی‌های پاراآسیایی یکی از مهره‌های کلیدی تیم ملی والیبال نشسته مردان بود و در راه کسب عنوان قهرمانی و نشان طلای این بازی‌ها نقش ارزنده‌ای برای تیم ملی ایفا کرد و در یک سال به دو مدال آسیایی دست یافت.

وی یادآور شد: البته گلستانی دو سال قبل نیز همراه با تیم ملی جوانان در مسابقات پاراآسیایی جوانان به مقام قهرمانی دست یافت و در رده باشگاهی نیز با تیم خود یعنی ثامن الحجج سبزوار به مقام قهرمانی ایران و باشگاه‌های آسیا نائل شد.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان قم افزود: اکنون حسین گلستانی در کنار دیگر ملی‌پوش والیبال نشسته استان قم یعنی سیدحسین حسینی به اردوی جدید تیم ملی والیبال نشسته دعوت شده‌اند تا این تیم را در مسابقات برون‌مرزی سال جاری همراهی کنند.

وی با بیان اینکه حسین گلستانی و سیدحسین حسینی به نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال نشسته دعوت شدند، اضافه کرد: براساس اعلام انجمن والیبال نشسته فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان کشور این مرحله اردو چهاردهم اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

پیروزمنش خاطرنشان کرد: اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته آقایان کشور در حالی تشکیل خواهد شد که حسین گلستانی و سیدحسین حسینی دو نفر از چند ملی‌پوش قم در این رشته هستند و با انگیزه بالا خود را برای همراهی تیم ملی در مسابقات برون‌مرزی آماده خواهند کرد.

وی در پایان گفت: با برنامه‌ریزی انجمن والیبال نشسته فدراسیون جانبازان و معلولان این اردوی آماده‌سازی متصل به مسابقات خواهر خوانده‌ها خواهد بود و از روز چهاردهم اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود و تا بیست و ششم این ماه در تهران ادامه می‌یابد.

منبع: فارس


دفعات مشاهده: 2041 بار   |   دفعات چاپ: 622 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb