نمایشگاه عکس توانمندیهای معلولین و توانخواهان در اصفهان گشایش یافت

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۲/۱۵ | 

نمایشگاه عکس توانمندیهای معلولین و توانخواهان در اصفهان گشایش یافت


اصفهان - نمایشگاه عکسی از توانمندیهای معلولین و توانخواهان زیرپوشش بهزیستی استان اصفهان روز سه شنبه در تالار دانشکده علوم تربیتی دانشگاه اصفهان گشایش یافت.
این نمایشگاه با هدف ارزش نهادن بر توانمندیهای معلولین و ایجاد راهکارهای سهولت در عبور و مرور معلولین در فضای شهرها در آستانه برگزاری سومین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین آفتاب برپا شده است.

در این نمایشگاه 52 قطعه عکس شامل تصاویر جشنواره های تئاتر منطقه ای معلولین در سالهای 88 و 92 و همچنین موضوع مناسب سازی عبور مرور معلولین به نمایش گذاشته شده است.

معاون توانبخشی بهزیستی استان اصفهان در حاشیه این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: زمانی که شعار مناسب سازی 'خواستن توانستن است'، همه گیر می شود این شعار نه تنها معلولان بلکه آحاد جامعه را در بر می گیرد.

سید اصغر فیاض افزود: توجه به شناخت و کاربرد صحیح شاخص های توانمندسازی افراد دارای معلولیت از سوی دولت، مسوولان و تشکل های معلولان بسیار حائز اهمیت است و اینجاست که حساس سازی جامعه بمنظور آشنایی و قبول توانمندی این افراد در زمینه های فرهنگی، هنری، علمی و... احساس می شود.

وی اظهار کرد: بهزیستی استان اصفهان با برگزاری جشنواره های ورزشی، فرهنگی، تئاتر و موسیقی، قرآن و احکام و سایر رشته ها توانسته است شاهد ظهور توانمندیهای این افراد در زمینه های مختلف باشد.

این نمایشگاه تا پایان برگزاری سومین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان آفتاب برای بازدید عموم دایر است.

هم اکنون 240 هزار معلول جسمی حرکتی، کم توان ذهنی، اعصاب و روان، ضایعات نخاعی، نواقص جسمی حسی، نابینا و ناشنوا زیرپوشش خدمات مستمر و غیرمستمر بهزیستی استان اصفهان هستند.

منبع: ایرنا


دفعات مشاهده: 2630 بار   |   دفعات چاپ: 615 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb