۴۵ طرح هفته بهزیستی در اصفهان به بهره‌برداری می رسد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۴/۲۵ | 


مدیرکل بهزیستی استان اصفهان:
۴۵ طرح هفته بهزیستی در اصفهان به بهره‌برداری می رسد


اصفهان - مدیر کل بهزیستی استان اصفهان گفت: به منظور بزرگداشت هفته بهزیستی در استان اصفهان ۴۵ پروژه با اعتبار بیش از ۲۱ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.

 سعید صادقی پیش از ظهر چهارشنبه در آئین رونمایی از دستگاه حرکتی معلولان در اصفهان با اشاره به افتتاح ۴۵ پروژه با اعتباری بیش از ۲۱ میلیارد ریالی به مناسبت هفته بهزیستی در استان اصفهان اظهار داشت: رونمایی از دستگاه حرکتی معلولان یکی از این پروژه‌هاست که امروز رونمایی شده است.

وی با بیان اینکه دستگاه حرکتی معلولان در استان اصفهان توسط یکی از معلولان تحت پوشش بهزیستی استان ساخته شده است، افزود: این اقدام برای اولین بار در سراسر کشور اتفاق افتاده و افتخاری برای اصفهان است.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان در خصوص دیگر پروژه‌های در دست بهره‌برداری اداره کل بهزیستی استان اصفهان بیان داشت: افتتاح ۷ پروژه خود اشتغالی، ۱۴پرژه مسکونی برای مددجویان بهزیستی و ۱۹ پروژه در قالب توانبخشی، پیشگیری، مشارکت‌های مردمی و اجتماعی بهره برداری خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه توسعه مراکز بهزیستی و ساماندهی کمپ‌های ترک اعتیاد و مراکز پیشگیری از اعتیاد از برنامه‌های اداره کل بهزیستی استان اصفهان در سال جاری است، افزود: از این رو باید توجه داشت که در استان اصفهان ۲۸۳ مرکز درمانی، مشاوره‌ای و غربالگری، ۲۴۶ مرکز در حوزه توانبخشی،یک هزار و ۱۲۹ مرکز در حوزه اجتماعی در استان اصفهان فعالیت دارند.

صادقی با تاکید بر اینکه سیاست سازمان بهزیستی ایجاد فرصت‌های برابر اجتماعی برای تمام افراد جامعه است، ابراز داشت: این سازمان فعالیت‌هایش را با پرهیز از شعارزدگی دنبال می‌کند و به دنبال ایجاد تعامل با دیگر دستگاه‌های استان است.


منبع:مهر


دفعات مشاهده: 657 بار   |   دفعات چاپ: 216 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb