نشست علمی-تخصصی مشاورین امور زنان و خانواده بهزیستی مرداد ماه برگزار می‎شود

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۵/۶ | 


نشست علمی-تخصصی مشاورین امور زنان و خانواده بهزیستی مرداد ماه برگزار می‎شود

مشاور رییس سازمان بهزیستی در امور زنان و خانواده گفت: نشست علمی-تخصصی مشاورین امور زنان و خانواده سازمان بهزیستی کشور دوازدهم و سیزدهم مرداد ماه برگزار می‎شود.

نرجس بختیار خلج مشاور رییس سازمان بهزیستی  گفت: نشست علمی-تخصصی مشاورین امور زنان و خانواده سازمان بهزیستی کشور دوازدهم و سیزدهم مرداد ماه با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، رییس سازمان بهزیستی برگزار می‎شود.

این کارشناس ارشد مطالعات زنان گفت: در حال حاظر 60درصد جمعیت شاغلین سازمان بهزیستی بانوان هستند و زنان طیف وسیعی از جامعه هدف سازمان را شامل می‎شوند. در واقع بخش مهمی از خدمات سازمان بهزیستی به بانوان اختصاص دارد. از این‎رو برنامه‎ریزی در حوزه زنان در این سازمان از اهمیت مضاعف برخوردار است.

مشاور رییس سازمان بهزیستی در امور زنان و خانواده گفت: در این نشست دو هدف را دنبال می‎کنیم اول؛ تقویت برنامه‎های سازمان در حوزه زنان و خانواده و توجه ویژه نسبت به شناسایی و رفع نیازها و مسایل مختلف بانوان جامعه هدف اعم از زنان آسیب‎دیده، معلول، معتاد و دختران بد سرپرست و بی سرپرست. دوم؛ تقویت حضور و مشارکت فعال بانوان با تجربه و متخصص در سیاست‎گذاری‎ها و تصمیم‎سازی‎ها برای بانوان جامعه هدف و همچنین بانوان شاغل در سازمان.

این کارشناس و فعال حوزه زنان و خانواده گفت: برگزاری این نشست در سطح حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و رییس سازمان بهزیستی نشان از اهتمام جدی مدیریت جدید سازمان بهزیستی در رفع مسایل بانوان جامعه هدف دارد. روی‎کرد علمی و کلان جناب انوشیروان محسنی بندپی برای حوزه زنان و سازمان بهزیستی فرصتی مغتنم است.

بختیار خلج گفت: در این نشست سه کارگاه تحت عناوینِ آسیب‎شناسی مسایل زنان، زنان و سازمان‎های غیر دولتی و روی‎کردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه زنان و خانواده با حضور اساتید برجسته برگزار می‎شود.


منبع:فارس


دفعات مشاهده: 736 بار   |   دفعات چاپ: 241 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb