سازمان بهزیستی متولی تامین سلامت اجتماعی در کشور است

ریئس سازمان بهزیستی کشور:
سازمان بهزیستی متولی تامین سلامت اجتماعی در کشور است


سنندج - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: انتظار می رود که در راستای اجرای هر چه بهتر برنامه ها مسئولیت سلامت اجتماعی به بهزیستی محول شود، چرا که این سازمان متولی اصلی تامین سلامت اجتماعی است.
به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی ظهر سه شنبه در دیدار با کارکنان این سازمان در استان کردستان گفت: متاسفانه در برنامه ششم بسیاری از وظایف این حوزه معطل مانده و تعیین تکلیف نشده است.

وی افزود: سازمان بهزیستی بر اساس تخصص و علم کارکنان خود مطالبه گری را در این عرصه آغاز کرده و انتظار می رود که در برنامه ششم توسعه کشور این وظایف معطل مانده به بهزیستی واگذار شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: در این راستا انتظار داریم تمام دستگاه های کشور سازمان بهزیستی را یاری کنند.

محسنی بندپی یادآور شد: استاندارد سازی فضاهای فیزیکی، توانمند سازی درون سازمانی بهزیستی از لحاظ علمی، مالی و انگیزه ای و ارتقای امور رفاهی از دیگر برنامه های اولویت دار سازمان است.

وی ادامه داد: همچنین ارتقاء جایگاه و شان تخصصی و وضعیت حقوق و مزایای کارکنان بهزیستی از دیگر برنامه های مد نظر بهزیستی است که خوشبختانه در این راستا اقداماتی آغاز شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ارائه خدمات تخصصی در بعد معولیت و استاندارد سازی خدمات از دیگر برنامه های اولویت های سازمان بهزیستی در راستای ارتقاء خدمات رسانی است.

محسنی بندپی اظهار داشت: همچنین تفاهم نامه ای با بانک رفاه امضا و بیش از هزار فقره وام قرض الحسنه برای کارکنان در نظر گرفته شده است، که در پرداخت این وام ها اولویت با کارکنان شهرستان ها است.

گفتنی است افتتاح شیرخوارگاه شهید فیاض بخش در سنندج، اهدای ۱۰ دستگاه ویلچربرقی به توانخواهان، بازدید از طرح تامین خدمات مالی خرد دهگلان، افتتاح مجتمع فرهنگی و اشتغالزایی باران انجمن معلولین قروه، بازدید از مرکز نگهداری معلولین ذهنی سریش آباد و افتتاح اورژانس اجتماعی کامیاران از جمله برنامه های رئیس سازمان بهزیستی کشور در سفر به استان کردستان است.
منبع: مهر


دفعات مشاهده: 2358 بار   |   دفعات چاپ: 539 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb