سیاست سازمان بهزیستی توانمندسازی و توجه ویژه به جایگاه خانواده است

سیاست سازمان بهزیستی توانمندسازی و توجه ویژه به جایگاه خانواده است

علیرضا ایزدپور ضمن تبریک اول ذی الحجه سالروز پیوند آسمانی حضرت زهرا(س) و امام علی(ع)، بر تقویت اجتماعات کوچک تأکید کرد و گفت: اهمیت و جایگاه ویژه خانواده در اسلام به عنوان کوچکترین اجتماع حائز اهمیت بوده و ما در تاریخ بشریت هیچ خانواده ای والاتر از پیغمبر گرامی اسلام، حضرت فاطمه و علی بن ابی طالب سراغ نداریم و اهداف سازمان بهزیستی نیز در همین راستا و ساماندهی و توانبخشی مبتنی بر خانواده استوار است.
وی در بخش دیگری از صحبتهایش، تعامل قوی بین بخشی را در حوزه های مختلف سازمان مهم عنوان کرد و افزود: اکثر مراکز و بیش از 60% اعتبارات در اختیار معاونت توانبخشی است و معاونین با همکاری کارشناسان متخصص باید عدالت را در توزیع اعتبارات رعایت نمایند.
مدیرکل بهزیستی حضور معلولین و جامعه هدف را در جامعه مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: با توجه به قانون جامع حمایت از حقوق معلولین، همه افراد حق استفاده همگانی از اماکن عمومی را دارند و با وجود اینکه احداث پارک سالمندان و ورزشگاه معلولین حرکت پسندیده ای است اما این کار سبب جداسازی میان جامعه هدف و دیگران می شود.
ایزدپور همدلی، همنوایی، و اتفاق نظر در انجام امور محوله سازمانی را سبب هم‌افزایی و ارتقاء سطح ارائه خدمات دانست و افزود: طبق فرمایش رهبر کبیر انقلاب، یک فرد خدمتگزار باید در کار او صداقت، در نگاه او محبت و حیا، در اندیشه او خیرخواهی، در رفتار او شادابی، در سکوت او دقت، در تلاش او اخلاص و جدیت باشد.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات زهرا حیدریان و سید نظام الدین زرگری در مدت تصدی گری معاونتهای پیشگیری و توانبخشی، زرگری به عنوان سرپرست معاونت امور توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد، و معصومه میراج به عنوان سرپرست معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی انتخاب شدند.

منبع: خبرآنلاین


دفعات مشاهده: 2562 بار   |   دفعات چاپ: 562 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb