مشاور مدیر شبکه مستند در امور جانبازان و معلولین منصوب شد

 | تاریخ ارسال: 1394/7/28 | 

مشاور مدیر شبکه مستند در امور جانبازان و معلولین منصوب شد

 

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، امیر تاجیک مدیر شبکه مستند سیما امروز سه شنبه 28 مهر مهیار خسروانی تهرانی را در مراسمی به عنوان مشاور شبکه مستند در حوزه جانبازان و معلولین منصوب کرد.
وی در سخنانی گفت: شبکه مستند رسالت خود را پرداخت به همه موضوعات می داند و یکی از ابعاد مهم در جامعه مسئله جانبازان و معلولان کشور است که بخش مهمی از جامعه را تشکیل می دهند. سینمای مستند، سینمای مسئولیت پذیری است و مسئولیت ما در شبکه مستند پرداختن به ابعاد مختلف موضوعات جانبازان و معلولین کشور جهت حضوری با نشاط در جامعه است.
تاجیک افزود: در همین راستا شبکه مستند مجموعه 13 قسمتی درباره مناسب سازی شهر تهران برای استفاده معلولین و جانبازان را در دست تولید دارد و فیلم «مردی با جین آبی» نیز در شبکه تولید شده است. حضور شما که یک مستندساز و فعال در این حوزه هستید می تواند به شکل گیری ایده های خوب و تسهیل ارتباط با این قشر و فرهنگ سازی در جامعه بیانجامد.
خسروانی نیز با بیان اینکه توجه شبکه مستند به این موضوعات جای شکر دارد، تأکید کرد: تاکنون نگاه به مسئله معلولیت صرفا نگاه نمایشی بوده و هنرمندان به جذابیت های بصری این موضوع از منظر درام توجه داشتند. در صورتی که در سینمای مستند، واقعیت ها و حقایق زندگی، مشکلات و نقش ارزنده جانبازان و معلولین به صورتی زنده و واقعی به تصویر کشیده می شود. ما باید به این افراد به عنوان یک شهروند با نیازهایی مشابه دیگر مردم نگاه کنیم.
وی اظهارامیدواری کرد در همکاری با شبکه مستند موفق شود نگاه درستی از جانبازان و معلولین به عنوان یک انسان به مخاطبان منتقل شود.
در حکم مدیر شبکه مستند خطاب به مشاور خود در حوزه جانبازان و معلولین آمده است:
جناب آقای مهیار خسروانی
نظر به تجربه، شناخت و اشراف جنابعالی در حوزه های فرهنگی، هنری و رسانه ای جامعه جانبازان و معلولین کشور، جنابعالی را به مدت یک سال به سمت مشاور اینجانب در حوزه جانبازان و معلولین کشور در شبکه مستند سیما منصوب می نمایم. امیدوارم با همکاری دست اندرکاران و مستندسازان سراسر کشور، شاهد انعکاس صحیح مسائل و مشکلات این عزیزان در تولیدات و فرهنگسازی مناسب در جامعه پویا و بالنده ایران اسلامی باشیم.
با تشکر
امیر تاجیک
مدیر شبکه مستند سیما

مهیار خسروی تهرانی متولد سال 63 در تهران دارای مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد برنامه ریزی و تحلیل سیستم های اقتصادی است. وی علاوه بر ساخت فیلم های داستانی کوتاه، دبیر اجرایی و روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه آوا با موضوع معلول، معلولیت و مناسب سازی مبلمان شهری نیز بوده است و چند فیلم مستند کوتاه را نیز کارگردانی کرده است.
 دفعات مشاهده: 3414 بار   |   دفعات چاپ: 696 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb