همکاری مشترک در صبحانه ­کاری مجتمع رعد، سازمان بهزیستی و شهرداری تهران کلید خورد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۶/۱ | 

همکاری مشترک در صبحانه ­کاری مجتمع رعد، سازمان بهزیستی و شهرداری تهران کلید خورد

صبحانه­ کاری سازمان بهزیستی کشور، شهرداری تهران و مجتمع رعد به منظور اخذ توافق در زمینه پروژه مشترک "مجتمع آموزشی، فرهنگی و اجتماعی حمایت از توان­یابان شهر" در خیریه رعد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ با حضور دکتر حسین نحوی نژاد معاون توانبخشی سازمان بهزیستی، دکتر زهرا نوع­ پرست مدیر کل دفتر توانپزشکی آن سازمان به همراهمهدی امیری معاون اداره کل سلامت شهرداری تهران در دفتر کار منصوره پناهیمدیرعامل مجتمع رعد، مباحث مشترک و مورد علاقه حاضران مورد بحث و تبادل نظر قرارگرفت و در این نشست­ کاری راه اندازی زود هنگام پروژه نواب به تأیید رسید.

بر اساس این گزارش؛ موضوع همکاری­های تحقیقاتی در حوزه افراد دارای معلولیت یکی از اولویت­های مورد نظر شهرداری تهران و سازمان بهزیستی کشور در پروژه ساختمان نواباعلام شد، همچنین انجام فعالیت­های ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی در این پروژه پیش بینی شده است.

مسأله تغییر نگرش جامعه نسبت به موضوع معلولیت و اصلاح باورهای نا صحیح در این حوزه و تسهیل در اشتغال پایدار افراد دارای معلولیت از دیگر فعالیت­هایی است که در پروژه نواب پی­گیری می­شود.

شایان ذکر است "طرح کسب و کار مجموعه شهرواره من" چندی پیش با هدف اختصاص مکانی به توانمند­سازی تمام افراد دارای معلولیت در گروه­های مختلف از سوی مجتمع رعد به شهرداری ارایه شد و پس از بررسی­های کارشناسی با کلیات آن موافقت شد. در این طرح کاربری­ های متفاوتی چون فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، اشتغال و .. پیش بینی شده است که موارد مورد اشاره مورد توجه مسؤولان سازمان بهزیستی کشور قرار گرفته است.


دفعات مشاهده: 2258 بار   |   دفعات چاپ: 409 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb