اپلیکیشن موبایلی پات برای روشندلان قابل استفاده شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۲/۶ | 

اپلیکیشن موبایلی پات برای روشندلان قابل استفاده شد

 
قائم‌مقام معاونت فناوری اطلاعات شرکت کارت اعتباری ایران کیش اعلام کرد: استفاده از اپلیکیشن پات برای روشندلان امکان‌پذیر شد و این افراد می‌توانند مانند سایر مشترکان این خدمت، از آن استفاده کنند.

 

شهره آقابابایی قائم‌مقام معاونت فناوری اطلاعات شرکت کارت اعتباری ایران کیش با اشاره به سرویس جدید اپلیکشین موبایلی پات، گفت: از تیرماه سال جاری تاکنون در هر ماه، یک سرویس جدید به اپلیکیشن موبایلی پات افزوده شد و پات در حال حاضر امکان انتقال کارت به کارت به ۲۰ بانک را دارد.  

 

قائم‌مقام معاونت فناوری اطلاعات شرکت کارت اعتباری ایران کیش ادامه داد: جدیدترین سرویسی که امروز از آن رونمایی شد، طراحی و پیاده‌سازی نسخه جدید اپلیکیشن پات برای نابینایان است.  

 

آقابابایی توضیح داد: دلیل گرایش ما به سمت ایجاد این امکان این است که روشندلان مانند سایر مشترکان بتوانند از این خدمت استفاده کنند.

 

وی درباره شرایط امنیتی این نسخه، گفت: این نسخه برای روشندلان، با رعایت نکات امنیتی لازم طراحی و تهیه شده و برای اطمینان از کاربردی بودن این نسخه، گروهی از روشندلان از این خدمات استفاده کرده و از کاربردی بودن آن اطمینان حاصل شده است.

 

آقابابایی افزود: یکی از برنامه‌های شرکت در سال ۹۷ رسیدن به سه برند اول اپلیکیشن موبایلی است.

 

در ادامه منعم طبری معاون فن‌آوری اطلاعات ایران کیش کاربردی بودن این اپلیکیشن برای روشندلان را نکته‌ای قابل توجه عنوان کرد و افزود: سعی شد تا این نسخه اپلیکیشن با نرم‌افزارهای مورد استفاده نابینایان همخوانی داشته باشد. به همین دلیل تمامی آیکون‌ها شنیداری است تا برای نابینایان کارآیی لازم را داشته باشد.

 

وی ادامه داد: برخی قابلیت‌های جدید نیز در آینده‌ای نزدیک به پات افزوده خواهد شد و در ماه‌های آینده خدمات جدید و جذابی ارائه می‌شود.

دفعات مشاهده: 562 بار   |   دفعات چاپ: 92 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شمعدانی | پایگاه اینترنتی معلولان ایران می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb