پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان- ورزش جهان
نخستین اعزام اسکی بازان معلول به مسابقات صحرا نوردی آلمان

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ | 

نخستین اعزام اسکی بازان معلول به مسابقات صحرا نوردی آلمان

 
رییس انجمن اسکی این فدراسیون گفت: نخستین بار است که تیم ملی ایران در رقابت های صحرانوردی شرکت می کند و با توجه به اینکه این مسابقات دارای امتیاز سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی نیز هست، امیدواریم بتوانیم مجوز حضور در این بازی ها را بدست بیاوریم.


عیسی ساوه شمشکی افزود: می توان گفت ملی پوشان به 50 درصد آمادگی مورد نظر دست پیدا کرده اند و با توجه به اینکه اولین تجربه آنها در مسابقات صحرانوردی است، انتظار مدال نداریم اما امیدواریم که بتوانند سهمیه کسب کنند.


وی افزود: پیش از آغاز مسابقات، نمایندگان کشورمان در یک کمپ آموزشی شرکت می کنند و دو مربی خوب تیم ملی احمد کاویان و فرزانه رضا سلطانی نیز در دوره تخصصی بین المللی مربیگری صحرانوردی معلولان حضور خواهند یافت.


ساوه شمشکی تصریح کرد: کمپ آموزشی به مدت 8 روز به طول می انجامد و پس از آن کلاس بندی انجام می شود و در نهایت رقابت ها از یکم تا چهارم بهمن ماه برگزار خواهد شد.


تیم ملی اسکی صحرانوردی معلولان ایران با ترکیب حسن میرزاحسینی، الهه قلی فلاح، مهدی حسین زاده و ابوالفضل خطیبی، با هدایت احمد کاویان و فرزانه رضا سلطانی، مربیان تیم ملی، شامگاه 19 دی ماه عازم آلمان خواهد شد.
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان:
http://shamdani.com/find.php?item=2.132.9712.fa
برگشت به اصل مطلب