پاپی: خوشحالم در اولین تجربه جهانی ام به نشان طلا دست یافتم/ خالوندی برایم مثل برادر است

 | تاریخ ارسال: 1396/4/28 | 


قهرمان طلایی رقابت های جهانی دو و میدانی معلولین – لندن 217؛

پاپی: خوشحالم در اولین تجربه جهانی ام به نشان طلا دست یافتم/ خالوندی برایم مثل برادر است

امان اله پاپی، ملی پوش جوان تیم دو و میدانی جانبازان و معلولین کشورمان است که در اولین تجربه ی خود در مسابقات جهانی به نشان طلا دست یافت.

AWT IMAGE

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین اظهار داشت: تمریناتم را از سال گذشته و پس از بازی های پارالمپیک ریو زیر نظر دکتر بهرامی آغاز کردم و 6 ماه تمرینات فشرده و شبانه روزی را پشت سر گذاشتم.

پاپی گفت: کمتر از دو سال است که وارد رشته دو و میدانی شدم و تنها یک بار در مسابقات بین المللی امارات شرکت کردم و به غیر از آن تجربه ای در رقابت های برون مرزی نداشتم و خوشحالم که توانستم در اولین تجربه ی مسابقات جهانی به مدال دست پیدا کنم و دست خالی برنگردم.

ملی پوش طلایی کاروان ایران تصریح کرد: برایم فرقی نداشت که در چه جایگاهی باشم و از این که هم تیمی های خوبم خالوندی و حیدری نیز با من روی سکو بودند برایم جای افتخار دارد.

وی افزود: خالوندی به غیر از یک همی تیمی، مانند یک برادر و دوست خوب همیشه از من حمایت کرده و هر جا در تمرینات دچار مشکل شدم به من کمک کرده است و از او تشکر می کنم.

پاپی گفت: از اینکه می دانستم رقبای اصلی من از هم وطنانم هستند حس خوبی داشتم ودر آرامش بودم. مطمئن بودم که هر جایگاهی که به من تعلق بگیرد، در کنارم دو هموطن دیگر نیز هستند و این اتفاق تجربه ای شیرین بود.

ملی پوش جوان تیم دو ومیدانی در پایان اضافه کرد: برای این مدال خیل سختی کشیدم و می دانم که از امروز به بعد کارم دشوارتر می شود و باید تلاش بیشتری بکنم. امیدوارم باز هم در کنار هم تیمی های خوبم بتوانیم این افتخار را تکرار کنیم و در مسابقات آتی نیز هر سه جایگاه را به نام کشور عزیزمان ایران ثبت کنیم.

امان اله پاپی شب گذشته و درجریان پنجمین روز از رقابت های جهانی لندن، با ثبت رکورد 44 متر و 87 سانتی متر به نشان خوش رنگ طلا دست یافت.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1640 بار   |   دفعات چاپ: 321 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb