نکوئی مجد: انتقام بازی های پارالمپیک ریو را در لندن گرفتم/ مدالم را به شهدای مدافع حرم تقدیم می کنم

 | تاریخ ارسال: 1396/4/31 | 


نایب قهرمان پرتاب وزنه در رقابت های جهانی لندن -2017؛


نکوئی مجد: انتقام بازی های پارالمپیک ریو را در لندن گرفتم/ مدالم را به شهدای مدافع حرم تقدیم می کنم

مهران نکوئی مجد، ملی پوش تیم دو و میدانی جانبازان و معلولین ایران از مسابقات جهانی لندن موفق به کسب نشان نقره و عنوان نایب قهرمانی در ماده پرتاب وزنه، کلاس F35 شد.

وی در خصوص کسب این عنوان به روابط عمومی فدراسیون گفت: در بازی های پارالمپیک ریو تنها با یک سانتی متر اختلاف از دست یابی به نشان برنز محروم شدم و پس از این بازی های با خودم عهد بستم که این ناکامی را در مسابقات آتی جبران کنم.

نکوئی مجد افزود: پس از بازی های پارالمپیک تمام توانم را برای ارتقا رکوردم گذاشتم و با وجود سختی های زیادی که متحمل شدم و مجبور بودم از خانه و خانواده ام دور باشم، نا امید نشدم و به لطف خدا توانستم رکوردم را حدود 50 سانتی متر ارتقا دهم.

نایب قهرمان مسابقات جهانی لندن خاطر نشان کرد: در بازی های پارالمپیک ریو رکورد 14 متر و 54 سانتی متر را ثبت کرده بودم و در این مسابقات توانستم آن را به 15 متر و 15 سانتی متر افزایش دهم و اختلافم را با سکوی اول کمتر کنم. از این پس تمام تلاشم برای بهبود رکورد و نزدیک شدن به جایگاه اول در بازی های پاراآسیایی و همین طور پارالمپیک 2020  متمرکز است.

دارنده عنوان چهارم جهان در بازی های پارالمپیک اضافه کرد: خوشحالم که دو سکوی این ماده و کلاس به دو نماینده ایران رسید و من و علی اصغر جوانمردی موفق شدیم به نشان نقره و برنز دست پیدا کنیم. این اتفاق برای من بسیار خوشایند بود و زمانی که پرچم کشورمان به اهتزاز درآمد، بسیارحس خوبی داشتم و احساس غرور می کردم که از سه پرچمی که بالا می رود، دو پرچم متعلق به کشور عزیزمان است.

نکوئی مجد اظهار داشت: مدالم را با افتخار به شهدای مدافع حرم تقدیم می کنم و معتقدم قهرمانان واقعی آنها هستند.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 1586 بار   |   دفعات چاپ: 295 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه خبری ورزش جانبازان و معلولان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved |

Designed & Developed by : Yektaweb